Zarezerwuj pokój z łazienką w atrakcyjnej cenie
503 896 909
Zestaw dnia

13,50 zł

(cena z opakowaniem)

Zamówienia

25 643 62 40

Catering

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej na różnego rodzaju spotkania rodzinne, święta, stypy, imieniny itp. z przyjemnością przygotujemy i dostarczymy nasze potrawy do Państwa domów.

Firmy zapraszamy do skorzystania z naszej oferty posiłków regeneracyjnych z dowozem na miejsce budowy, organizujemy przerwy kawowe, wigilie pracownicze, itp.

Wszystkim naszym gościom oferujemy dowóz naszej kuchni niemalże niezależnie od miejsca. Nasz catering w Siedlcach to posiłki wykraczające poza przyjęte schematy. Co więcej, wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do wszystkich zleceń – zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów może mieć różny gust. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by wciąż rozwijając naszą wiedzę i umiejętności, nie zamykać się w sprawdzonych i dobrze znanych kompozycjach. Dzięki temu, nawet najbardziej wyjątkowe i niekonwencjonalne zadania stanowią dla nas wyzwanie, którego chętnie się podejmiemy. Catering jest idealny na różne okazje:

  • lunch w towarzystwie rodziny czy znajomych lub posiłek firmowy
  • szkolenie wymagające dodatkowego poczęstunk,
  • impreza plenerowa
  • przyjęcie okolicznościowe do 50 osób
  • rocznica ślubu oraz jubileusz
  • uroczystość komunijna
  • świąteczny obiad lub kolacja
  • firmowa impreza integracyjna

Tworzenie oprawy kulinarnej każdej uroczystości to dla nas jednocześnie zaszczyt i wyzwanie, dlatego by nasze dania były harmonijne i estetyczne, śledzimy najnowsze trendy w gastronomii. Catering „Gościniec” to również oferta elastyczna. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo zaplanować uroczystość u siebie w domu czy na sali, chętnie zapewnimy potrzebne wsparcie gastronomiczne. Dbamy o to, by przygotowane przez nas potrawy nie tylko smakowały wyśmienicie, ale również prezentowały się wyjątkowo dobrze. Ponadto, w zależności od indywidualnych preferencji, dopasujemy wybór dań i oferowanych do nich dodatków.

Pomimo tego, że Siedlce to siedziba naszego cateringu, serdecznie zapraszamy do kontaktu również osoby spoza tego miasta.

 

Formularz kontaktowy:
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiemy na nie.
Prosimy o kontakt drogą telefoniczną, mailową lub przez poniższy formularz.
Pensjonat „Gościniec”

Żelków-Kolonia, ul. Siedlecka 33A

08-110 Siedlce

Telefon: 503 896 909 / 25 643 62 40

E-mail: gosciniec@op.pl

Our offer in English here.